top of page
1 Day - Stonehenge & Bath
1 Day - Stonehenge & Bath

Sat, 06 Apr

|

Manchester

1 Day - Stonehenge & Bath

Відкрийте для себе дві перлини південної Англії: загадковий Стоунхендж та історичний Бат. (Free entry with BRP - Only for Homes for Ukraine and Family Scheme)

Time & Location

06 Apr 2024, 08:00 – 21:30 BST

Manchester, Manchester M1 2BN, UK

About the event

Місто Зустрічі: 07.45 - Piccadilly Rail Station (Stop D), Manchester M1 2BN

Напроти зупинки таксі та автомобілів, під Ж/Д мостом.

Ми почнемо нашу подорож зі Стоунхенджа, доісторичної кам’яної пам’ятки, що владно височіє над рівниною Солсбері, а потім продовжимо наш рух до мальовничого міста Бат, яке внесене до списку ЮНЕСКО.

В Баті ви зможете прогулятися елегантними георгіанськими вулицями та побачити багато визначних пам’яток. Ось деякі з них, які можуть вас зацікавити:

1. Міст Палтні (Pulteney Bridge)

Це та пам’ятка архітектури, яку ви не зможете пропустити. Побудований приблизно 250 років тому, міст Палтні знаходиться в самому центрі Бата. Подібно до Понте Веккіо у Флоренції, уздовж мосту Палтні розташовано купу будівель, в яких знаходяться магазинчики. Він вважається унікальним, тож найкраща рекомендація для гостей міста - прогулятися від мосту і вздовж набережної річки.

2. Батське абатство (Bath Abbey)

Батське абатство знаходиться у центрі міста, поруч із Римськими лазнями, тож його просто неможливо пропустити. Воно було засноване у 7 столітті. Абатство побудоване з батського каменю і гармонійно поєднується з рештою міста.

3. Королівський півмісяць і круг (Royal Crescent and the Circus) 

Королівський Півмісяць був побудований близько 250 років тому і вважається однією з найкращих георгіанських будівель, які можна побачити в Британії. Побудований Джоном Вудом Старшим, Круг насправді є копією (розміром кола) Стоунхенджа. Причина цього полягає в тому, що, за словами Вуда, ця територія Англії була одним із найважливіших місць у світі для друїдів. Тому розміри відповідають розмірам Стоунхенджа і збереглися донині.

4. Грін-стріт (Green Street)

Якщо ви хочете зайнятися шопінгом - вам чудово підійде Грін-стріт. Так, вона достатньо невелика по розмірам, але на вулицях та прилеглих територіях є безліч незалежних магазинів та кіосків, які називають цю місцевість своїм домом. Також неподалік від Грін-стріт знаходяться Центр Джейн Остін та паб The Raven, де можна смачно пообідати класичними британськими стравами.  

5. Римськи лазні (Roman Baths)

Музей пропонує 2 години аудіо тура.   Вартість:

Дорослі: £20.50 Діти (6-18): £14.50 (ЦЯ ЦІННА ТІЛЬКИ ЯКЩО НАБЕРЕТЬСЯ 20ЛЮДЕЙ) 

Under 5 - FREE

Оплачуйте разом з поїздкою - дякую.

Аудіогіди доступні без додаткової плати англійською, голландською, французькою, німецькою, іспанською, італійською, японською, китайською, корейською, польською, португальською та російською мовами.

Tickets

 • 1 Day - Stonehenge & Bath

  This ticket includes a coach to Stonehenge & Bath, A guide on the coach, self-guiding on-site (Free audio applications), and an amazing quiz at the end of the day where you can win prizes.

  From £0.00 to £80.00
  Sold Out
  • £60.00
  • £50.00
  • £0.00

This event is sold out

Share this event

bottom of page