top of page
Oxford Tour - Ukrainian Speaking
Oxford Tour - Ukrainian Speaking

Sat, 11 Nov

|

Birmingham

Oxford Tour - Ukrainian Speaking

Ласкаво просимо до Оксфорда, міста з багатою історією та відомими університетами. Приєднуйтесь до нас, щоб розгадати таємниці цього чарівного міста та дізнатися більше про його видатних жителів і величні архітектурні пам'ятки. Запрошуємо вас на захоплюючу подорож Оксфордом!

Time & Location

11 Nov 2023, 09:00 – 20:00 GMT

Birmingham, Station St, Birmingham B5 4DY, UK

About the event

Оксфорд

Прогуляйтеся містом з одним із наших досвідчених гідів. Наша пішохідна екскурсія приведе вас до одного з найстаріших університетських коледжів, де ви подивитесь на історичну їдальню, каплицю, монастирі та чотирикутники коледжу. Відкрийте для себе Бодліанські бібліотеки, культову камеру Редкліффа та університетську церкву Св. Марії.

Дізнайтеся про складне, а часом і криваве суперництво між містом і університетом, яке триває понад тисячу років. Ваш гід пояснить колегіальну систему навчання, унікальну для Оксфорда та Кембриджа, а також особливі традиції, місцеві пранки та ритуали, які визначають студентське життя.

Історії висвітлюють таких літературних гігантів, як Дж.Р.Р. Толкієна, К. С. Льюїса та Льюїса Керролла, а також приведе вас до багатьох місць, які використовуються для зйомок Гаррі Поттера, Інспектора Морса та Льюї.

Після екскурсії у вас буде достатньо часу, щоб дослідити Оксфорд, прогулятись затишними вуличками та крамничками, а також посидіти у затишних кафе міста.

В кінці нашої поїздки у вас буде можливість виграти сувеніри!

Share this event

bottom of page