top of page
Windsor Castle & Castle Combe
Windsor Castle & Castle Combe

Sat, 16 Sept

|

Birmingham

Windsor Castle & Castle Combe

Найстаріший та найбільший діючий замок у світі, тут проходять важливі державні прийоми та церемонії. Після відвідування Віндзорського замку, ми відправимося до Касл Комб - справжнього природного дива.

Time & Location

16 Sept 2023, 09:00 – 20:30 BST

Birmingham, Station St, Birmingham B5 4DY, UK

About the event

Віндзорський замок (Windsor Castle):

Віндзорський замок - це найбільший та найстаріший замок у світі який постійно обіймав королівських жителів протягом понад 900 років, починаючи з Вільгельма Завойовника у XI столітті, і продовжує функціонувати досі. Замок є однією з офіційних резиденцій королеви Карла III і часто використовується для королівських церемоній та приймань. Королева Єлизавета II часто називає Віндзорський замок своїм улюбленим місцем. Це не лише символ її правління, але й місце, де вона проводить значну частину свого особистого часу. Ви матимете можливість особисто побачити цей величний замок, дослідити його величні кімнати, і насолодитися гарними видами на річку Темзу. 

(Безкоштовний Аудіогід на англійській, бразильська, португальська, французька, німецький, італійська, японський, мандарин, китайський, російський, іспанської)

Касл Комб (Castle Combe):

Після відвідування Віндзорського замку, ми відправимося до Касл Комб - справжнього природного дива. Це дрімуче селище з кам'яними будівлями, які зберегли свій середньовічний шарм. Прогуляйтесь вузькими вуличками, зупиніться на обід у традиційному англійському пабі і насолоджуйтеся мальовничими краєвидами.

Share this event

bottom of page