top of page
York Tour from Manchester - Ukrainian Speaking
York Tour from Manchester - Ukrainian Speaking

Sat, 02 Dec

|

Manchester

York Tour from Manchester - Ukrainian Speaking

Йорк — одне з найкрасивіших середньовічних міст Британії з чарівними старовинними вуличками, безліччю старих церков і чудовою історичною атмосферою. Головним символом Йорка вважається чудовий готичний собор, який є найбільшою середньовічною спорудою Англії.

Time & Location

02 Dec 2023, 09:00 – 20:30 GMT

Manchester, Manchester M1 2BN, UK

About the event

York

Йорк — одне з найкрасивіших середньовічних міст Британії з чарівними старовинними вуличками, безліччю старих церков і чудовою історичною атмосферою. Головним символом Йорка вважається чудовий готичний собор, який є найбільшою середньовічною спорудою Англії. Також старе місто оточує найдовший у Великобританії ланцюг середньовічних укріплень довжиною близько 5 км (3 миль).

Ми почнемо наш день у Йорку з Вежі Кліффорда — це єдина збережена частина стародавнього замку 11 століття, заснованого норманами. Вежа була побудована в 13 столітті та відома як місце страти лідера ланкастерської партії. Звідси відкривається гарна панорама Йорка. - FREE WITH BRP  Потім ми пройдемося по збереженим міським стінам Йорка, з них також відкривається чудовий вид на місто.

Також відвідаємо Йоркський собор (York Minster) - найбільший готичний собор Північної Європи, заснований в 7 столітті. Це шедевр середньовічної архітектури та одна з найважливіших релігійних споруд Англії. Йоркський собор має чудовий готичний фасад, прикрашений безліччю декоративних елементів. - FREE WITH BRP

В Йорку збереглося кілька старих міських воріт. Найбільшими та красивими є ворота Monk Bar, побудовані в 14 столітті. У Середньовіччі перед ними був побудований барбакан, який знесли в 19 столітті.

Micklegate – другі за величиною і значущістю старі міські ворота середньовічного Йорка. Їх нижня частина датується 12 століттям, а верхня – 14 століттям. Ворота прикрашені гербами та фігурками (на вершині). Вулиця за ними славиться своїми пабами та барами. Перед воротами також був побудований барбакан, який демонтували в 19 столітті.

У Йорку є 3 музеї яки ви зможете відвідати.

Музей вікінгів — присвячений життю та історії вікінгів з 9 століття, включаючи реконструкцію їх жител і середньовічних майстерень. 

Квитки: Buy JORVIK VIKING CENTRE Tickets online - The JORVIK Group (digitickets.co.uk)

Національний залізничний музей — унікальна колекція локомотивів і вагонів, починаючи з 19 століття. (Безкоштовно)

Book: Visit | National Railway Museum

Йоркширський музей — багато важливих римських і англосаксонських археологічних артефактів (а також найкраще збережена зброя вікінгів у світі).

Квитки: Tickets | Yorkshire Museum

York Castle Museum - тут ви можете побачити сотні років історії Йорка в одному місці – від всесвітньо відомої вікторіанської вулиці Кіркгейт і до відтворених моторошних камер з сумнозвісними вʼязнямибурхливих шістдесятих років. зустрічей із сумнозвісними в’язнями в моторошних камерах

Квитки: York Castle Museum Tickets

В кінці нашої поїздки у вас буде можливість виграти сувеніри!

Share this event

bottom of page